"Країна мрій" розпочалася

У Києві відкрився IV міжнародний етнічний фестиваль ”Країна Мрій”. Музичні колективи виступатимуть тут протягом трьох днів.

Олег Скрипка (Фото: www.krainamriy.com)

У Києві відкрився IV міжнародний етнічний фестиваль ”Країна Мрій”, у межах якого в Києві три дні триватимуть виступи різних фольклорних музичних колективів з усіх регіонів України, а також із-за кордону.

Як передає УНІАН, фестиваль розпочався на площі біля Андріївської церкви великою купальською ходою “Вишиванка як прапор Українства”. Сотні учасників рушили від Андріївської церкви до Співочого поля, де безпосередньо й проходитимуть основні заходи фестивалю.

Ініціатор і один з головних організаторів фестивалю співак Олег Скрипка повідомив, що на фестиваль запрошено 250 артистів. На початку дійства Скрипка також зареєстрував знак фестивалю, публічно підписавши відповідні документи. 

Країна мрій - 2007 (Фото: www.krainamriy.com)
Серед учасників цьогорічного фестивалю - не тільки українські музиканти, але й гурти з Фінляндії, Словенії, Македонії, Литви, Франції, Угорщини, Великої Британії, Польщі. (Фото: www.krainamriy.com)

Разом із Олегом Скрипкою на відкриття етнічного фестивалю прибула видатна українська співачка Ніна Матвієнко.

Привітавши присутніх, вона також рушила з колоною до Співочого поля. При цьому співачка поїхала до головного майданчику фестивалю на мотоциклі, тримаючи у руках символічний вогонь, який до цього було здобуто у справжній давній спосіб – тертям дерев’яних паличок.

Пересування колони вулицями Києва супроводжувалося грою музик та танцями.

В офіційному відкритті взяла участь голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” Катерина Ющенко. 

В ознаменування офіційного відкриття фестивалю Олег Скрипка та народна артистка України Ніна Матвієнко спільно з гуртом “Бурдон” заспівали пісню “Купала на Івана”.

Також сьогодні відбудеться розпалювання Купальського багаття, спалення солом’яних фігур Марени та Купала, і початок купальських ігрищ.

Крім того, на Співочому полі виступають етногурти “Бурдон” (Львів), “Карпатіана” (Велика Британія) і “Халед” (Франція).

У програмі фестивалю заявлено участь більш як 60 танцювальних, хорових колективів, зокрема, з Франції, Литви, Фінляндії, Польщі, Туреччини, Македонії, Білорусі, України, Угорщини та інших. 

Музичне дійство відбуватиметься водночас на кількох майданчиках Співочого поля - двох фольклорних сценах, майстерні народних танців, обрядовій сцені, Кобзарській сцені та пересувній сцені ”Фіра”. Крім того, на алеї майстрів проводитимуться майстер-класи з традиційних народних промислів, дітлахи зможуть погратися на дитячій галявині, планується презентація етнічних страв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: