Криза завадила U2 побудувати хмарочос

Проект будівництва найвищої вежі на території Ірландії, початого музикантами групи U2 спільно із знаменитим архітектором Норманом Фостером, став черговою жертвою глобальної фінансової кризи, повідомляє Billboard.

U2 Tower
Lenta.ru
Криза завадила U2 побудувати хмарочос U2 Tower
Як заявили в Дублінському управлінні з будівництву (Dublin Docklands Development Authority), внаслідок несприятливої економічної ситуації переговори про початок будівництва 120-метрової вежі (раніше повідомлялося, що її висота повинна скласти близько 180 метрів) відкладені на 12 місяців.  Раніше планувалося почати зведення вежі в 2008 році. Термін закінчення робіт був намічений на 2011 рік.

У вежі мали розміститися звукозаписуюча студія U2, апартаменти і соціальне житло. Окрім цього, на висоті 100 метрів планували організувати оглядовий майданчик.

Окрім будівництва хмарочоса, група U2 співпрацює з Норманом Фостером зі скандальним проектом розширення готелю Clarence в Дубліні і перетворенням старого готелю в "футуристичну будівлю". Місцеве населення з обуренням зустріло ідеї Нормана Фостера, вважаючи, що поява такої будівлі в історичній частині ірландської столиці порушить архітектурну гармонію міста. Врешті, після чотирьох років судової тяганини, у липні 2008 року, Ірландська містобудівна комісія дозволила проведення реконструкції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: