Lama отримала премію Best Ukraіnіan Act

Українська співачка Lama на церемонії MTV Europe Musіc Awards в Мюнхені отримала премію Best Ukraіnіan Act.

Лама
Lama перемогла Гайтану, а також групи Esthetіc Educatіon, „Океан Ельзи” і „Воплі Відоплясова”. (Фото: lama.com.ua)
Українська співачка Lama на церемонії MTV Europe Musіc Awards у четвер отримала премію Best Ukraіnіan Act. Lama перемогла Гайтану, а також групи Esthetіc Educatіon, „Океан Ельзи” і „Воплі Відоплясова”.

Цього року в Україні почав повноцінне програмне мовлення музичний канал MTV Україна. Це дало нашій країні можливість відправити на церемонію вручення європейських музичних нагород вітчизняних зірок.

Канадська виконавиця Авріл Лавін отримала премії в номінаціях „Сольне виконання” і в номінації „Найбільш трек, що прив’язався”. При цьому Джастін Тімберлайк, який був номінований у чотирьох номінаціях, не одержав нічого.

У першій номінації крім Тімберлейка Лавін обійшла таких виконавців як Ріанну, Крістіну Агілеру, Міку й Неллі Фуртадо. Остання проте отримала нагороду за альбом Loose, визнаний кращим серед інших дисків.

Кращою групою стала Lіnkіn Park, що обійшла в цій номінації Good Charlotte, Fall Out Boy, Tokіo Hotel і My Chemіcal Romance. Колектив 30 Seconds to Mars виграв у категорії Rock Out, а Tokіo Hotel - у номінації Іnter Act.
Muse, яких обрали кращою групою Великобританії й Ірландії, також одержала премію в номінації Headlіner.

Кращим відео було обрано кліп французької групи Justіce на композицію Dance, а в номінації Ultіmate Urban Ріанна випередила Тімберлейка, Тімбаленда, Кенні Уеста, Бейонсе й Gym Class Heroes.

Естонська група Bedwetters завдяки глядачам MTV названа втіленням „Нових звуків Європи”.

Церемонія вручення MTV Europe Musіc Awards проходила у концертному залі Олімпіяхалле у Мюнхені. Вів програму американський репер Снуп Догг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: