Led Zeppelin відродиться!

Гурт Led Zeppelin планує об’єднатися, аби виступити на пам’ятному концерті, присвяченому засновникові Atlantic Records Ахмеду Ертегуну.

Led Zeppelin (Фото: www.bluesforpeace.com)
Квартет Led Zeppelin розпався 1980 року після раптової смерті барабанщика групи Джона Бонема. (Фото: www.bluesforpeace.com)

Гурт Led Zeppelin планує об’єднатися, аби виступити на пам’ятному концерті, присвяченому засновникові Atlantic Records Ахмеду Ертегуну (Ahmed Ertegun), повідомляє Лента.ру з посиланням на NME. Ертегун помер у грудні 2006 року у 83-річному віці. 

"Пейдж, Плант і Джонс погодилися взяти участь у концерті. Тепер вони чекають призначення точної дати. У це складно повірити, але вони також згодні здійснити концертний тур, якщо все піде добре. Можливо, це станеться наступного року”, - повідомило близьке до групи джерело. 

Квартет Led Zeppelin утворився 1968 року. Перші п’ять студійних альбомів групи випустив саме лейбл Atlantic Records. У вересні 1980 року ударник Джон Бонем (John Bonham) помер. Інші учасники колективу вирішили не шукати заміни та розпустили групу. 

Після розпаду Led Zeppelin Джимі Пейдж, Роберт Плант і Джон Пол Джонс дали кілька спільних концертів, у яких узяли участь сесійні барабанщики (наприклад, 1985 та 1988 років). У разі возз’єднання ударником групи стане Джексон Бонем, син Джона Бонема.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: