Легенда італійського порно вимагає пенсію в 40 тисяч євро

Італійська порнозірка Чиччоліна хоче отримувати пенсію 40 тисяч євро, а також безкоштовний проїзд у громадському транспорті і разові безкоштовні квитки на поїзд та літак.

Чиччоліна / Фото: AFP
Італійські ЗМІ напередодні досягнення пенсійного віку відомої в усьому світі колишньої порнозірки Чіччоліни (справжнє ім'я Ілона Сталлер) сперечаються, чи заслуговує вона пенсію в розмірі 40 тисяч євро, установлену державним діячам Італії.

Свій 60-річний ювілей Чиччоліна відзначить 26 листопада. Сама екс-працівниця сексуального фронту, яка в кінці 80-х була обрана до парламенту Італії, впевнена, що має право як на пенсію, так і на інші привілеї типу безкоштовного проїзду у громадському транспорті і разові безкоштовні квитки на поїзд і літак.

Чиччоліна в якості депутата від Радикальної партії дійсно відпрацювала в парламенті весь потрібний термін - з 1987 по 1992 рік. Як нагадує екс-порнозірка, за час перебування в парламенті вона ініціювала 12 законопроектів.

Однак противники витрат державного бюджету на парламентаріїв типу Чиччоліни вказують, що всі висунуті нею законопроекти стосувалися сексуальних свобод і жоден з них не був прийнятий.

На думку деяких парламентаріїв, оскільки Італія зараз знаходиться у важкій економічній ситуації, необхідно скоротити бюджетні витрати на десятки мільярдів євро. Якщо рішення буде прийнято економити, Чиччоліна та інші колишні депутати парламенту можуть залишитися без пенсії.

Відзначимо, що серед скандальних ініціатив Чиччоліни під час її перебування в парламенті ЗМІ найчастіше згадують зроблену нею в 1991 році пропозицію тодішньому лідеру Іраку Саддаму Хусейну "сексу в обмін на мир".

Метою, за словами порнозірки, було запобігти війні між Іраком і США. У 2006 році Чиччоліна запропонувала свої сексуальні послуги очільнику "Аль-Каїди" Усамі бен Ладену - його платою за плотські задоволення мала стати відмова від терору.

Проте, обидві пропозиції Чиччоліни залишилися без відповіді.

Ілона Сталлер народилася в столиці Угорщини Будапешті в 1951 році. У 1964 році вона почала працювати в модельному агентстві, пізніше влаштувалася на роботу покоївки в центральній готелі Будапешта.

Як пізніше зізналася майбутня порнозірка, в ті роки вона виконувала шпигунську місію і постачала угорському КДБ інформацією про американських дипломатичних працівників, які жили в готелі.

На початку 1970-х Чиччоліна вийшла заміж за італійця і переїхала до Італії, де почала свою кар'єру в шоу-бізнесі.

Ілона Сталлер спочатку працювала на радіо, де отримала свій псевдонім La Cicciolina (в перекладі з італійськой "обійми"), а потім їй запропонували знятися в еротичних фільмах. Оголені груди Чиччоліни в 1978 році вперше в історії італійського телебачення показали під час одного з шоу.

Перший порнографічний фільм за участю Чиччоліни вийшов в 1983 році. Через шість років вона вже закінчила кар'єру в порноіндустрії.

Читайте також:

Хайді Клум та Камерон Діаз стали найнебезпечнішими знаменитостями

Джері Холлівел без купальника шокувала папарацці

В Інтернет потрапили фото голої Скарлетт Йоханссон

Голівудського актора засудили до довічного терміну за зґвалтування

Повʼязані теми:

Наступна публікація