Легендарний "Акваріум" дав концерт у Києві

Борис Гребенщиков і його група "Акваріум" дали ювілейний концерт у Києві.

Борис Гребенщиков. Фото: newsmusic.ru
Борис Гребенщиков. Фото: newsmusic.ru
Легендарний Борис Гребенщиков та його "Акваріум" дали великий концерт у Києві. З нагоди тридцятип'ятиріччя заснування гурту українські прихильники стали свідками своєрідного творчого зрізу - зі сцени лунали старі та нові пісні БГ.

Колись він полюбляв міцні напої та курив цигарки без фільтру. Сьогодні він наближений до буддистських мудреців 

"Пурушоттама" - це духовне ім'я Борис Гребеншиков отримав два тижні тому від індійського філософа Шрі Чінмоя. За час духовної еволюції змінювалася і музика "Акваріуму".

За 35 років гурт прожив кілька життів. Самому ж Борису Борисовичу Пурушоттамі здається, що пройшло вже 350 років.

Борис Гребенщиков, лідер гурту "Акваріум": "І ось цей концерт, який ми грали для збору коштів на відновлення Порту Рояль після землетрусу 1683 року запам'ятався нам надовго. Правда, він був акустичним, але пам'ятаю, як люди з палуб сусідніх кораблів нам підспівували. На жаль, наспівати з того концерту нічого не можу бо це все ж таки давно було, забув уже."

На ювілейному концерті у Києві, все як тоді, три з половиною століття тому. Піратський прапор та відповідне вбрання. Щоправда, репертуар - це знакові пісні різних етапів творчості "Акваріуму".

Гранд концерт зібрав як ровесників Гребенщикова, які ще пам'ятають ті часи, коли "Акваріум" був офіційно заборонений партією, так і молоде покоління, для якого знайомство з "БеГе" почалося з його останніх альбомів "Сестра Хаос" та "Песни Рыбака".

Борис Гребенщиков не обіцяє прихильникам нових альбомів та не знає, чи даватиме ще колись концерти. У свої п'ятдесят три він багато медитує та жити не може без Інтернету.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: