Лідер Nine Inch Nails тепер вільний

Лідер Nine Inch Nails Трент Резнор оголосив, що відтепер не зв'язаний контрактними зобов'язаннями з музичними лейблами.

Мистецтво - це спротив
Wikipedia
Флаєр гри про альтернативну реальність, що ґрунтується на сюжетах останнього альбому Nine Inch Nails "Year Zero".
8 жовтня 2007 року лідер Nine Inch Nails Трент Резнор року оголосив на офіційному сайті гурту, що відтепер не зв'язаний контрактними зобов'язаннями з музичними лейблами. 

У своєму повідомленні Резнор зауважує, що за ті вісімнадцять років, протягом яких він співпрацював із лейблами, музичний бізнес сильно "мутував". "Я радий, що нарешті зможу спілкуватися зі слухачами без посередників, підтримувати такі відносини з аудиторією, які вважатиму за потрібне", - додає музикант. Також Резнор пообіцяв, що найближчим часом зробить заяви, які стосуються творчих планів на 2008 рік. 

Pretty Hate Machine, дебютну платівку NIN, було випущено 1989 року на TVT Records. Після виходу альбому Broken 1992 року Резнор розірвав відносини з лейблом. 

Пізніше диски NIN випускав лейбл Interscope Records, підрозділ Universal Music Group. Останній альбом Year Zero з'явився навесні 2007 року. Під час туру на підтримку пластинки Резнор неодноразово заявляв, що вважає ціни на диски, встановлені звукозаписною компанією, занадто високими. Тоді він порадив своїм прихильникам красти альбоми гурту. 

"Мій лейбл звукозапису ненавидить мене через те, що я назвав його жадібним. Але хто-небудь бачив, щоби ціни на диски знизилися? Це означає, що музику доведеться красти. Крадіть її, крадіть якомога більше, і розкажіть про це всім своїм друзям", - заявив музикант. 

Відеозапис цього звернення Резнора до аудиторії з'явився на відеосервісі YouTube, де її менш ніж за добу встигли подивитися близько 100 тисяч чоловік. Пізніше повідомлення про прохання Резнора стало найпопулярнішою новиною на сторінках колективного блогу Digg, після чого вона потрапила до західних ЗМІ. 

Nine Inch Nails
Wikipedia
На концертах Трент Резнор закликає слухачів красти свої записи.
Резнор цього року не вперше закликав прихильників красти його музику. Раніше з подібними заявами музикант звертався до відвідувачів концертів NIN у багатьох містах і країнах. При цьому композиції з останнього альбому групи в мультитреці розміщено для вільного викачування на офіційному сайті. 

Вартість альбому Year Zero в Австралії складає 30 австралійських доларів (близько 100 гривень).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: