Лікар Джексона викликав швидку через годину після його смерті

Особистий лікар Майкла Джексона Конрад Мюррей перед смертю зробив співакові укол сильнодіючого препарату, після чого 47 хвилин говорив по телефону.

Особистий лікар поп-музиканта Майкла Джексона Конрад Мюррей викликав швидку допомогу тільки через годину після смерті співака.

Про це свідчать надані поліцією документи.

За словами Мюррея, серце Джексона перестало битися в той момент, коли він сам ненадовго відлучився. За 20 хвилин до смерті лікар зробив співакові ін'єкцію сильнодіючого анестетика пропофолу, а перед цим дав йому ряд інших заспокійливих. Ввести пропофол Мюррей вирішив через те, що Джексон ніяк не міг заснути.

Тим часом, як вдалося з'ясувати поліції, протягом 47 хвилин після смерті музиканта Мюррей говорив по телефону з трьома співрозмовниками, особистість яких не розкривається. Сам лікар під час допитів стверджував, що весь цей час робив Джексону штучне дихання.

Документи, в яких були викладені ці дані, були надані поліцією для отримання ордера на обшук у фармацевтичній компанії Applied Pharmacy Services в Лас-Вегасі, в якій, як виявилося, він і придбав пропофол. Перед цим обшуки пройшли також в будинку і клініці Мюррея.

Зазначимо, що Мюррею так і не були пред'явлені звинувачення у вбивстві музиканта. Тим не менш, у поліції з'явилися певні підозри після того, як Мюррея не могли знайти протягом декількох годин після смерті Джексона.

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року. Причиною його смерті вважається передозування ліків, у тому числі пропофолу. 

Читайте також:

Застрелився чоловік, який звинуватив Джексона у педофілії

Особисті речі Майкла Джексона будуть виставлені на продаж

Творці фільму про Майкла Джексона заробили 200 мільйонів

Поховання Джексона обійшлось в мільйон доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: