Ліндсей Лохан викликають з Каннського фестивалю повісткою до суду в США

Ліндсей Лохан викликають з Каннського фестивалю повісткою до суду в США

Ліндсей Лохан / Фото: welt.de

Актрису Ліндсей Лохан, яка не славиться гарною репутацією, викликають до суду. Через це вона повинна покинути Каннський фестиваль та приїхати у США.

 Скандально відому американську актрису Ліндсей Лохан, яка перебуває на Каннському міжнародному кінофестивалі, викликали повісткою до суду Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія).

Двадцятитрирічній Лохан необхідно завершити цикл профілактичних розмов про шкоду алкоголю, відвідати які їй наказав суд. З тринадцяти занять актриса прослухала десять.

Повістку направила суддя Маршу Ревел. Вона має право розпорядитися посадити Лохан у в'язницю, якщо та не з'явиться вчасно до суду і не доведе програму профілактичних занять до кінця.

Своєчасному прильоту актриси до США може перешкодити порушення роботи низки аеропортів Європи через хмари вулканічного попелу.

На Каннському кінофестивалі Лохан ховається від преси. Репортажі про загули в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі служать їй поганою рекламою.

У Голлівуді все наполегливіше говорять про занепад акторської кар'єри Лохан, яка дуже схудла і помітно змарніла.

СКажуть, що виконавицю зняли з ролі у фільмі "Та сторона", тому що інвестори відмовляються фінансувати зйомки за участю Ліндсей. Натомість їй запропоновано зіграти роль порнозірки 1970-х Лінди Лавлейс.

Читайте також:

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

Батько Ліндсей Лохан каже, що вона хвора на ВІЛ

Повʼязані теми:

Наступна публікація