Лобода в синцях виграла "Євробачення"

Українська співачка Світлана Лобода у синцях "порвала" Європу.

Світлана Лобода
Світлана проти насильства у сім'ї
Українська учасниця пісенного конкурсу  "Євробачення-2009" Світлана Лобода виступила на "генеральній репетиції Євробачення", тобто на вечірках, які передують конкурсу, в Лондоні і Амстердамі. Вже під час саундчеку в знаменитому лондонському клубі Scala., у якому виступають зірки світового рівня, стало ясно, що Лобода буде фавориткою цієї вечірки.

У party взяли участь представники семи країн: Польщі, Болгарії, Ісландії, Кіпру, Румунії, Ірландії та України. Від Британії виступали лауреати минулорічних конкурсів "Євробачення". У залі було близько 800 глядачів. Публіка три рази викликала Лободу на біс. Під час одного з виходів, Світлана заспівала пісню "Anticrisis Girl" акапельно, чим остаточно завоювала симпатії глядачів.

Особливе враження на всіх справила соціальна ініціатива Світлани Лободи, направлена проти насильства в сім'ї. Навіть під час виступу на тілі Світлани були намальовані синці, які нагадували про проблему родинного насильства.

Вже о 4 годині ранку команда Лободи відправилась в аеропорт, щоб перелетіти до Амстердама на голландську вечірку, у якій взяли участь представники 23 країн.  Світлану зустріли дуже тепло, українка знову заспівала свою пісню акапельно. Публіка була захоплена виступом Світлани і за підсумками SMS-голосування, яке проводилося серед телеглядачів, Світлана Лобода зайняла перше місце серед 23 учасників вечірки.

Читайте також:

Лобода просить у фанів грошей на "Євробачення"

Фанати Лободи бешкетували у Лондоні

Світлана Лобода показала "пекельну машину"

Лобода застрахувала себе на мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: