Лоліта вдімовилась бути свідком на весіллі у Моїсеєва

Російський співак Борис Моїсеєв залишився без знаменитих свідків на весіллі. Лоліта та Валентин Юдашкін відмовились від почесної місії.

Співак Борис Моїсеєв вже оголосив дату свого весілля. Торжество відбудеться 15 вересня, тільки ось близькі друзі артиста - співачка Лоліта Мілявська і модельєр Валентин Юдашкін - відмовилися бути його свідками.

Спочатку повідомлялося, що свідком з боку нареченого повинен був стати Юдашкін, який вже зшив головному героєві весільний бежевий костюм з мереживами. Але, зіславшись на зайнятість, знаменитий кутюр'є відмовився.

Тоді на роль свідка епатажний співак затвердив кандидатуру Лоліти Мілявської, про що сама Мілявська, схоже, дізналася від журналістів. "Спасибі, що ви мені сказали, - сказала Лоліта в інтерв'ю одному телеканалу. - Тепер я розумію, що потрапила на гроші. Гаразд, Боречка, я тобі помщуся. На моєму весіллі ти будеш нареченим".

Проте через пару днів від коментарів на цей рахунок співачка вже відмовилася. "Мені це нецікаво. Не витрачайте мій час. Я зараз на відпочинку. Спасибі", - сухо відповіла вона. Що стало причиною таких різких змін, залишилося загадкою.

За останніми даними співак знову поміняв кандидатуру і призначив майбутнім свідком свого молодого друга, співака Володимира Брильова. "Подробиці весілля я розкривати не буду, але наскільки мені поки відомо, це правда, я дійсно буду свідком", - підтвердив він.

Сам наречений, замучений численними запитаннями, мабуть, вирішив не обтяжувати себе поясненнями. "Бориса зараз немає, він буде пізніше, - старанно змінюючи голос, відповів Моїсеєв по телефону.

Читайте також:

Борис Моїсеєв одружиться у вересні

Борис Моїсеєв показав свою наречену Адель Тодд

Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

Повʼязані теми:

Наступна публікація