Ляльку Барбі придумав маніяк

У світ вийшла книга, в якій розказано, що ляльку Барбі придумав сексуальний маніяк.


Творець всесвітньовідомої ляльки Барбі був збоченцем.

Деякі пікантні подробиці з особистого життя Джека Райана - творця ляльок Барбі – розкриває нова книга Джері Оппенгеймера "Монстр іграшок: величезний і жахливий мир компанії Mattel".

Виявилося, що Райан, який до самої смерті у 1991 році ретельно приховував своє особисте життя, був сексуально стурбованим збоченцем. Виявляється, він використовував офіс в Mattel для запрошення повій, від вуличних до найдорожчих. Будучи одруженим п'ять разів, Райан постійно брав участь в оргіях, але, мабуть, найбільше вразить публіку той факт, що його одержимість сексом безпосередньо пов'язана зі створенням відомих кожній дівчинці ляльок.

Як пише автор статті Гай Адамс, придумуючи Барбі, Райан використовував як моделі горезвісні "ляльки для дорослих".

Раніше повідомлялося, що Барбі у 1959 році придумала одна із засновників Mattel Рут Хендлер, коли помітила, що її дочка Барбара надає перевагу грі не з пупсами, а з вирізаною з паперу стрункою фігуркою дорослої жінки.

Допомагав їй при цьому якраз Джек Райан. З того часу у світі було продано понад мільярд ляльок Барбі. В середньому кожній американській дівчинці належать вісім ляльок з цієї лінії.

Творцям ляльки вдалося наділити Барбі рисами, перед якими важко встояти. Якби лялька ожила, то вона перетворилася б на жінку зі зростом близько 167 сантиметрів, вагою трохи менше 50 кг, об'ємом грудей 99 см, талії близько 46 см і стегон - 84 см. На її довгов'язому підлітковому тілі виразно виділялися б вторинні статеві ознаки зрілої жінки, а витончену голову прикрашало б миле личко з явно дитячими рисами. Психологи упевнені, що подібний гібрид тінейджера і дорослої жінки дуже привабливий для сильної статі: її дитячі і підліткові риси експлуатують батьківські відчуття, а розвинені жіночі форми - нормальну чоловічу сексуальність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: