Лєрі Кудрявцевій погрожує фанатка Лазарєва

Стосунки Лєри Кудрявцевої і Сергія Лазарєва намагається зруйнувати божевільна фанатка.

Закохані Лєра Кудрявцева та Сергій Лазарєв не приховують своїх почуттів, і буквально на всіх світських заходах з'являються в компанії один одного. Лєра часто стикалася в житті з жіночою заздрістю, але ще ніколи це так не загрожувало її життю або здоров'ю, як зараз, коли в їхні з Сергієм стосунках вторглася стороння пані.

Фанатизм однієї з фанаток Лазарєва прийняв маніакальний характер: дівчина щогодини шле листи Сергію на електронний ящик, підстерігає його біля під'їзду, намагається докричатися під вікнами, пише на стінах зізнання в коханні... Але найстрашніше, що, діставши коректну і ввічливу відмову солодкоголосого красеня, прихильниця вирішила піти на крайні міри.

Тепер вона погрожує облити обличчя Лєри Кудрявцевої сірчаною кислотою, якщо Лазарєв не розлучиться з нею. Сергій приймав всі можливі заходи, щоб дохідливо пояснити закоханій фанатці про неможливість стосунків між ними, але марно. Дівчина не здається.

Розуміючи делікатність ситуації, популярний співак не квапиться йти із заявою до міліції, а намагається вирішити все мирним шляхом. Проте поки що Сергій чекає, Лєрі щодня загрожує небезпека.

"Я в шоці, - зізналась Лєра. - Я постійно знаходжуся в страху за своє життя, через якусь безумну прихильницю. Не можу зрозуміти, як так можна? І не знаю, що робити. Але все-таки сподіваюся, що мені не доведеться звертатися в міліцію, щоб дівчину покарали".

Читайте також:

Лєра Кудрявцева стане бабусею

Телеведуча Кудрявцева роздяглася з розумними очима

Кудрявцева і Лазарєв вийшли на подіум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: