Людмилу Гурченко покинув чоловік

Родинне життя примхливої зірки вітчизняного кінематографа Людмили Гурченко тріскотить по швах.

Відомий продюсер Сергій Сенін, терпіння якого здавалося безкінечним, не зміг більше виносити сварливість дружини Людмили Гурченко, що вибухає з будь-якого приводу. Терплячий раніше чоловік пішов з дому.

Сенін сподівається, що його вчинок напоумить запальну дружину.
"Сергій був єдиним, на кого Людмила Марківна могла покластися, - розповіла родичка актриси. - Вона всіх викреслила зі свого життя: і дочку, і онучку. Навіть правнучці не знайшлося місця в її серці. Ось і Сергій не витримав і пішов... Сподіваємося, що вона зрозуміє свою помилку. У її віці викидати такі номери непристойно".

Кілька років тому Людмила Марківна посварилась з єдиною дійсно близькою їй людиною - дочкою, відсудивши у неї квартиру, що дісталася від бабусі. Про народження правнучки Людмила Марківна дізналася... з газет. Але ця новина не викликала в жінки бажання примиритися з рідними, а навпаки. Гурченко ще більше закрилася від сім'ї, хоч онучка і намагалася вийти з нею на зв'язок. Людмила Марківна лише кричала: "У мене немає дочки! У мене немає сім'ї! Я знати про них всіх не хочу!".

Людмила Гурченко, Сергій Сенін
Блик
Людмилу Гурченко покинув чоловік Сергій Сенін
За словами дочки Марії, відчуження матері вона відчувала ще в дитинстві.
"Звичайно, мама не завжди була холодна зі мною, - розповіла дочка Гурченко. - Але навряд чи вона мене любила. Мама завжди була зайнята лише собою, своєю кар'єрою, і я весь час була з бабусею. Мабуть, її ставлення до мене було наслідком образи на батька. Як жінка, я можу її зрозуміти, але як мати - ні".

74-річна Людмила Марківна відома в шоу-бізнесі своїм непростим характером. Тому поява поряд з нею чоловіка в самому розквіті сил стала великою несподіванкою для тусовки (Сергій Сенін молодший за приму приблизно на двадцять років). Перше, що приходило на думку - розрахунок. Проте, як виявилось, до правди це припущення не мало жодного відношення.

Сергій Сенін, що закохався в приму вітчизняного кіно на зйомках фільму "Секс-казка", готовий був заради неї на все. Саме тому багато років поспіль він, пішовши в тінь Гурченко, виконував, як вірний пес, всі її забаганки. Він практично став домогосподаркою: бігав вранці в магазин за свіженьким молоком і яйцями, тому що актриса з дитинства вважає за краще так снідати, прибирав в квартирі і супроводжував її на вечірках. Але ніколи не ліз в світське життя дружини, навіть коли вона у нього на очах цілувалася з представниками богеми. Більш того, Сенін завжди захищав і підтримував Людмилу Марківну як в прямому, так і у переносному значенні. Навіть коли проблеми із здоров'ям актриси стали очевидними, Сергій Михайлович не кинув дружину в скрутну хвилину, а разом з нею пройшов всі кола пекла.

Людмила Гурченко, Сергій Сенін
Людмилу Гурченко покинув чоловік Сергій Сенін
Останній раз Гурченко з'явилася в публічному місці кілька місяців тому на мюзиклі "Красуня і чудовисько". Чоловік був поряд з нею і відганяв настирливих шанувальників і журналістів. Людмила Марківна пересувалася виключно за допомогою Сеніна.

Але останнім часом скандали в сім'ї актриси стали звичайним способом спілкування. Гурченко, і без того нервова і запальна, почала вибухати з будь-якого приводу. Але все більше через здоров'я і зовнішність: краса давно пішла, слух підводить, очі теж, та ще й волосся випадати стало.

Злість і обурення Людмила Марківна зривала на чоловікові. Останньою краплею стало чергове прохання чоловіка помиритися з рідними. День, коли Сенін пішов з дому сусіди згадують із здриганням.
"Здається, стіни тряслися, - розповіли сусіди. - Дивно, як в такій крихкій жінці може таїтися така нищівна сила і злість?! Бідний її чоловік... Він цього ж дня виїхав з будинку з однією валізою".

Читайте також:

Людмила Гурченко стала прабабцею

Гурченко зробила 17-ту пластику

Лев Лещенко: "Я не можу без сексу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: