Мадонна розлучається з Гаєм Річі (відео)

Поп-співачка Мадонна та її чоловік британський кінорежисер Гай Річі вирішили розлучитись. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Кажуть, що Мадонна хоче закінчити оформлення розлучення до Різдва, проте Річі наполягає на прискорені процесу розірвання шлюбу. Протягом кількох останніх місяців співачка і режисер намагались зберегти шлюб. Проте, як тільки Мадонна і Річі зрозуміли, що зберегти сім'ю їм не вдасться, вони прийняли рішення розлучитись.

Серед причин розлучення - відмова Річі взяти ще одну прийомну дитину (у 2006-му році пара усиновила хлопчика з Малаві), а також небажання Мадонни жити в Англії. Після того, як розлучення буде оформлено, Мадонна з дітьми планує переїхати до Нью-Йорка. Очікується, що Мадонна і Річі офіційно заявлять про своє розлучення в листопаді. Протягом року чутки про розлучення Мадонни і Річі з'являлись кілька разів. Проте пара регулярно їх спростовувала.

Зараз Річі повернувся з Франції зі зйомок свого нового фільму "Шерлок Холмс", щоб поінформувати своїх батьків про те, що він розлучається з дружиною. Мадонна продовжує давати концерти в рамках свого світового турне Sticky and Sweet. Мадонна і Річі одружились в 2000-му році. Протягом восьми років шлюбу пара проживала в Лондоні. У 50-річної співачки і 40-річного режисера є спільний син Рокко.

ВідеоЧому розлучається Мадонна?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: