Мадонні зробили зауваження за гучну вечірку без її участі

У будинку Мадонни влаштували галасливу вечірку. Сусіди співачки поскаржились у поліцію на порушення громадського спокою.

Міська рада Лондона винесла співачці Мадонні попередження за порушення громадського спокою. Артистка отримала догану за гучну вечірку, що відбулася в її будинку в Мерілебоні (квартал на півночі Вестмінстера) в кінці червня.

27 червня до представників міської ради звернулися сусіди Мадонни, які поскаржилися на гучну музику і спів, що доносилися з будинку співачки. Приблизно через 30 хвилин після надходження скарги на місце під'їхали співробітники ради, які визнали рівень шуму неприпустимим.

Представники влади зв'язалися з учасниками галасливої вечірки в будинку Мадонни через домофон. Після бесіди з людьми, які були у будинку, чиновники з'ясували, що самої Мадонни немає не тільки в будинку, але й у Великобританії. Так чи інакше, співробітники міської ради домоглися того, щоб учасники вечірки все ж вимкнули гучну музику.

"Ми ставимося до випадків порушення громадського спокою дуже серйозно. Всі подібні справи вирішуються справедливо і незалежно від того, хто саме є порушником і власником будинку, з якого лунають дуже гучні звуки. Так, ми живемо в галасливому місті, але кожен з нас має право на невеликий спокійний простір хоча б у себе вдома", - прокоментував ситуацію представник ради Ед Аргар.

Хто саме організував вечірку в будинку Мадонни, не уточнюється. Як сама співачка відреагувала на отримане попередження, також невідомо.

Читайте також:

Мадонна з "авоською" в руках рекламує Dolce&Gabbana

Мадонна опалює свій будинок святою водою

У Мадонни хочуть відібрати доньку

Повʼязані теми:

Наступна публікація