Маккартні депортували за паління презервативів

На початку 1960-х учасників The Beatles депортували з Німеччини за масове підпалювання "виробів № 2".

Пол МакКартні
Газета по-українськи
Маккартні депортували за паління презервативів

У недавньому інтерв'ю британській радіостанції Absolute Radio екс-барабанщик The Beatles Піт Бест (Pete Best), який працював у колективі з 1960 по 1962 рік, розповів про те, як їх із Полом Маккартні (Paul McCartney) на початку 1960-х депортували з Німеччини. Причина депортації звучить більш, ніж інтригуюче: "за використання гумових контрацептивів у ролі аварійного освітлення".

"Нас депортували за те, що ми палили презервативи, – повідомив музикант. – Ми збиралися переїхати в інший клуб, який запропонував більше грошей за концерт. Потрібно було упакувати речі, що лежали у вагончику, але світла не було. От ми і придумали приклеїти презервативи на стіну і підпалити. Щоб ви не подумали чого, скажу, що вони були невикористані".

"Якщо хтось із вас захоче спробувати палити гуму, поспішаю застерегти – вона жахливо смердить. Але тоді ми домоглися свого – світла вистачило для того, щоб зібратися. Щоправда, нас пов'язали за спробу підпалу".

Гастролі The Beatles у Гамбурзі на початку 1960-х виявилися не зовсім вдалими не лише для Піта й Пола. Гітарист Джордж Гаррісон (George Harrison) був депортований за невірно вказаний вік. Ні в чому не винному Леннону (John Lennon) довелося приєднатися до колег і повернутися в Ліверпуль достроково.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: