Маккартні оголосив бойкот McDonald’s

Вегетаріанець із 30-річним стажем розлютився, коли побачив у McDonald’s свою фотографію.

Будь-який ліверпульський бізнес намагається покористуватися славою The Beatles, але не завжди це проходить безкарно. Один із ліверпульської четвірки дав місцевому ресторану McDonald’s жорсткий урок. Сер Пол Маккартні (Paul McCartney) – відомий вегетаріанець і борець за права тварин, буквально став несамовитий, коли дізнався, що в одній із закусочних мережі McDonald’s у Ліверпулі для заманювання покупців розмістили портрети "четвірки" із The Beatles.

Представник Маккартні заявив, що музикант уже 30 років дотримується вегетаріанської дієти, є президентом Товариства вегетаріанців Великобританії і послом організації "Люди за етичне поводження з тваринами", і подібне розміщення його фотографій для реклами гамбургерів є образливим. Представниця McDonald’s відчайдушно намагалася довести, що злощасні фотографії були покликані лише "у черговий раз підтвердити видатний внесок The Beatles у місцеву і світову культуру".

Однак сер Пол був непохитний, і через свого представника закликав усіх шанувальників Маккартні і The Beatles бойкотувати McDonald’s не лише в Ліверпулі, а й по всій країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: