Маккартні повернувся через 40 років

Пол Маккартні дав концерт на головній сцені Франції.

Через 40 років після легендарного концерту в складі Beatles у Парижі Пол Маккартні повернувся до міста, аби зіграти концерт у легендарному концертному залі "Олімпія". 

"40 років тому це було дуже новим і вражало", - сказав Маккартні про пам’ятні концерти 1964 року. - "Нині це все ще вражає, але вже не дуже нове". 

Маккартні востаннє виступав у Парижі 2004-го, але не грав на головній сцені Франції з 1972-року, коли співав зі своєю колишньою групою Wings. 

Сотні людей провели холодну осінню ніч біля центрального театру міста, щоби дістати один із 2000 додаткових квитків на концерт. Фани принесли з собою стільці та ковдри, а в театрі спеціально відкрили бар, аби їм було де поїсти та втомити спрагу. 

Квитки почали продавати об 11 за місцевим часом за цінами 55 і 77 євро. 

Маккартні зіграв як ряд класичних пісень Beatles (Hey Jude, Get Back, Eleanor Rigby), так і композиції з власного останнього альбому Memory Almost Full (Dance Tonight, Only Mama Knows). 

Альбом вийшов у червні, але колишній учасник Beatles привернув більшу увагу ЗМІ завдяки розлученню з колишньою моделлю Ізер Мілз. 

Зміну лейблу звукозапису з EMI на Starbucks' Hear Music Маккартні пояснив тим, що йому цікаві насамперед ті компанії звукозапису, котрі знають, як реагувати на щоразу більше поширення музики через Інтернет. 

Він назвав цікавими ходи таких груп, як Radiohead, що нещодавно запропонували безкоштовно скачувати свою музику. 

На питання про свою кар’єру як колишнього "бітла" Маккартні відповів: "Мене більше не хвилює тінь Beatles над моїми сольними роботами".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: