Мама Волочкової збирається подати на доньку до суду

Через відверті мемуари мама балерини Анастасії Волочкової збирається подати на неї до суду, або принаймні написати у відповідь свої мемуари.

анастасія волочкова
Мама Волочкової збирається подати на доньку до суду
Знаменита балерина Анастасія Волочкова звинуватила матір в здирстві і бійці перед концертом, а та у відповідь готує свою версію мемуарів про чоловіків своєї дочки.

За кулісами російського шоу-бізнесу зріє ще один гучний скандал. Лише воювати цього разу мають намір не колишнє подружжя Волочкової-Вдовіна, а матір і донька.

Не встигла балерина Анастасія Волочкова поставити підпис під рукописом своєї відвертої книги, її одразу ж розібрали на цитати. Адже там не лише про балет, але і про особисте.

Волочкова написала навіть про маму Тамару Володимирівну. Про те, що у відносинах між матір'ю і її знаменитою дочкою пробігла чорна кішка, говорили давно. Причиною нібито став зять Ігор Вдовін:

"Мама Волочкової була категорично проти Ігоря, - розповідають люди з близького оточення балерини. - Вона вважала його не кращою партією для Насті, давила на неї, у результаті вони сильно посварилися".

У ці пересуди вірилося легко. Адже не секрет, що до появи Волочкової в житті у Ігоря Вдовіна була дружина і троє дітей. Ймовірно, мати переживала, чи не залишиться дочка теж без чоловіка. Проте розповіді навіть найнаближеніших до Волочкової людей не йдуть ні в які порівняння з тією правдою, яку балерина описала в книзі.

З цього і почалася "холодна війна". Балерина не запросила маму на презентацію книги в Пітері. Не з'явилася Тамара Володимирівна і за столом в одному з елітних нічних клубів Москви, коли Анастасія Волочкова святкувала вихід мемуарів в галасливій компанії із співаком Ігорем Николаєвим і тренером Олександром Жуліним.

Тамара Володимирівна не розмовляє з дочкою більше півроку.

"Розбіжності у них виникли ще на стадії написання мемуарів, - розповідають друзі Волочкової. - Тепер, коли книга вийшла, Тамара Володимирівна взагалі збирається до суду подати. Але це ще півбіди. За пристойну суму одне видання запропонувало мамі Волочкової написати "у відповідь" мемуари. Про чоловіків дочки. Знаючи характер Тамари Володимирівни, можна передбачити, що вона з легкістю візьметься за перо", - вважають близькі Волочкової.

Читайте також:

На презентації мемуарів Волочкова шукала собі мужиків

П’яна Волочкова впала на вечірці Червоненка

Анастасія Волочкова цілується із колишнім чоловіком на людях

Балерина Анастасія Волочкова заспівала

ВідеоАнастасія Приходько вагітна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: