Меладзе знімає в Києві новий кліп

Популярний російський виконавець Валерій Меладзе на два дні приїхав до Києва, щоб зняти кліп на свою нову пісню „Параллельно”.

Валерій Меладзе (Фото: guide-official.com)
Валерій Меладзе (Фото: guide-official.com)
Уже другий раз за творчими ідеями співак звернувся до українського кліпмейкера Алана Бадоєва. Перша співпраця зірки та режисера відбулася в лютому, коли було знято ролик на пісню „Сахара не надо”.

Цього разу Бадоєв обіграв образ суперагента 007 Джеймса Бонда, проте жодної сцени протистояння позитивного героя і злих сил у кліпі не буде. Глядачі споглядатимуть лише щасливий фінал, коли Джеймс Бонд - за сумісництвом Валерій Меладзе - розбирається з своїми жінками.

У кліпі буде сім локацій, а основна відмінність між ними - зміна кольорової гамми: від чорно-білого до блакитного. Відео знімається у футуристичних мотивах: Алан Бадоєв назвав Меладзе "ловеласом, що мандрує в космосі", і оточив його гламурними дівчатами-клонами в різнокольорових париках.

„У кліпі не буде бійок, буде лише та частина, коли у мого героя все гаразд, усе красиво і багато жінок," - розповів про ідею кліпу Валерій Меладзе.

„Сама пісня позитивна, у ній вдосталь гумору. Пісня „Параллель" - про те, як у кожному з нас відбувається боротьба двох людей, які часто не знають, чого ж вони хочуть. Ми не ставили собі жодної надзадачі, головне - обіграти веселу пісню, тим більше вона в незвичайному для мене стилі - близькому до R&B. У відео немає виховної мети, треба просто зняти гармонійний, яскравий кліп, який буде приємно дивитися," - додав він.

Прем'єра нового кліпу відбудеться на початку вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: