Менсон купує дитячі скелети?

Колишній клавішник Менсона звинувачує того у придбанні масок з людської шкіри, скелетів та нацистської атрибутики.

Менсон скуповує скелети?
Клавішник Стівен Бір (Stephen Bier, сценічний псевдонім - Madonna Wayne Gacy), що раніше грав з Меріліном Менсоном, подав позов у суд на колишнього колегу, повідомляє Associated Press. Позов був оформлений у четвер, 2 серпня 2007 року, в суді Лос-Анжелеса. Бір звинувачує Менсона у приховуванні прибутку. Клавішник стверджує, що Мерілін переконав його та інших учасників колективу, що гроші гурт отримує насправді зовсім невеликі.

Менсон скуповує скелети?
Стівен з часом зрозумів, що Менсон обманював його, коли той почав витрачати значні суми на безглузді дорогі речі. Зокрема, Мерілін встиг придбати "африканські маски з людської шкіри, скелет 4-річної китайської дівчинки та інший скелет, що належав чоловікові сімнадцятого століття, що був прикутий до інвалідного крісла". Крім того, Менсон витрачав гроші ще й на атрибутику нацистів. Зокрема, він купив своїй дружині Діті фон Тіз сумку, що належала Єві Браун. Нагадаємо, що на початку 2007 року подружжя розвелося.

Також музикант купляв дорогу нерухомість, оплачував виробництво кінофільмів та виставку власних художніх робіт. На думку Біра, Менсон недоплатив особисто йому понад 20 мільйонів доларів США. "Усі звинувачення Біра у фінансових махінаціях просто сміхотворні. І я ніколи не став би купувати скелет китайської дівчинки, це було б уже занадто. Насправді це був скелет хлопчика", - заявив у свою чергу Менсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: