Михайло Бродський схуд заради 2 мільйонів

Михайло Бродський схуд на 29 кілограм і за це отримає 2 мільйони доларів.

Михайло Бродський
mihailobrodskiy.livejournal.com
Михайло Бродський в Женеві 1 липня
Бізнесмен та політик Михайло Бродський заключив парі із Ігорем Коломойським. Вони посперечались, що якщо Бродський схудне із 144 кг до 117, то в якості призу отримає 2 мільйона доларів. Але якщо ж пан Коломойський схудне із 104 кг до 90, то тоді гроші дістануться йому.

Подробиці свого схуднення Бродський описав у своєму блозі на livejournal.com. Отож, худнути Михайло вирішив в Женеві.
"На кону - дуже високі ставки, але мій опонент платить вдвічі більше, оскільки йому треба було схуднути вдвічі менше. Під час суперечки були присутні наші дружини. Взагалі в компанії в момент суперечки було присутньо близько 10 чоловік", - написав у блозі Михайло Бродський.

В результаті, Михайло Бродський 1 липня (саме ця дата, як фінал суперечки, була визначена під час парі) у блозі виклав свої фотографії, зроблені у Женеві. Вони  підтверджують те, що він схуд.
"Після того, як мій опонент побачив мої фото після схуднення в Інтернеті, він перестав виходити зі мною на контакт, і я не можу з ним зв'язатися вже тривалий час. Нашим спільним знайомим він називав найнеймовірніші і найсмішніші причини цього", - написав у блозі Бродський.

Також Михайло Бродський висловив дякую тим, хто допомагав йому схуднути.
"Хочу сказати дякую тим, хто поставив мене на шлях істини, підштовхнув до схуднення. У моєму нинішньому стані відчуваю себе життєрадісно, щодня займаюся спортом, бігаю, отримую радість від життя. Закликаю всіх, хто читає мій блог, піти також цим істинним шляхом. Це не складно, потрібно лише дуже захотіти. І окрім дієти необхідно займатися спортом".

Читайте також:

Алан Бадоєв зніме "Тьолок" у Москві

Жанна Фріске поїхала в США до коханого

П'яна Мілен Фармер в Росії влаштувала стриптиз
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: