Михайло Шуфутинський покинув свою дружину заради молодої коханки

Російський співак Михайло Шуфутинський розлучився з дружиною, з якою прожив багато років у шлюбі. Кажуть, зараз у Михайла Захаровича новий роман.

Ходять чутки, що знаменитий російський співак Михайло Шуфутинський, який розміняв сьомий десяток, розлучився з дружиною. Після багатьох років спільного життя з Маргаритою, у шлюбі з якою у нього народилися двоє дітей, артист перестав приховувати від друзів нові романтичні стосунки.

Обраницю Шуфутинського, яка вдвічі молодша за нього, звуть Ірина. Вони разом живуть в підмосковному будинку на 50-му кілометрі Мінського шосе.

Родина Михайла живе в Америці, його дружина там вже давно, а він познайомився тут з Іриною і вступив з нею у романтичні стосунки, розповів близький друг Шуфутинського композитор Аркадій Укупник.

Михайло Шуфутинський
Кажуть, у Шуфутинського молода коханка
Нова муза Шуфутинського відмовляється говорити про їх громадянський шлюб, який триває вже більше року. Про те, скільки часу вони проводять разом і наскільки сильна їхня любов, знають тільки найближчі люди. Їм добре відомо, що минулого тижня пара провела романтичний вікенд в Парижі, а зараз вони разом знаходяться в Таїланді.

За словами членів сім'ї, які побажали залишитися неназваними, Ірина трепетно стежить за гардеробом, настроєм та здоров'ям коханого, в той час як кажуть, що Михайло встиг оформити розлучення з дружиною Маргаритою.

Але директор Михайла Шуфутинського заперечує інформацію про те, що Шуфутинський став холостяком.

"Та це ж відверта нісенітниця, - емоційно відповіла Наталія Іванівна, директор. - Просто, комусь зі ЗМІ немає про що писати, от вони і вигадують історії про розлучення. Михайло Захарович щасливий у шлюбі. Він до втрати пульсу любить свою дружину".

Читайте також:

Михайло Шуфутинський зламав обидві ноги

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення

Меладзе так і не розлучився з дружиною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: