Міхалков розганяє опозиційний журнал "Искусство кино"

Журнал "Искусство кино" виселяє сам Нікіта Міхалков. Він попросив редакцію звільнити приміщення до 1 червня.

У редакцію жарнала "Искусство кино" прийшов документ за підписом голови Союзу кінематографістів Нікіти Міхалкова з розпорядженням звільнити до 1 червня будівлю на вулиці Усієвича у Москві, яку журнал займає з моменту створення і яке було побудовано спеціально для нього.

Кажуть, що це результат того, що головний редактор журналу Данило Дондурей підтримав Марлена Хуцієва на грудневому з'їзді Союзу кінематографістів.

Відзначимо, певні неприємності почалися і в самого Хуцієва. У новому списку Вченої ради Всеросійського Державного Інститут Кінематографії, запропонованої ректором, немає імені знаменитого режисера, хоча на даний момент в інституті він керує майстернею режисури художнього кіно.

У вузі, в новому навчальному році Хуцієв працювати у ВДІКу вже не буде. Напередодні пройшов обшук в московському офісі громадської організації "Справедливість", також замішаної в скандалі з Союзом кінематографістів.

Заступник голови правління організації Сталіна Гуревич представляла в суді інтереси Марлена Хуцієва. В кінці квітня 2009 року кінорежисер Нікіта Міхалков звернувся в міліцію з проханням "захистити його від погроз з боку заступника керівника фонду "Справедливість" Дмитра Барановського".

МВС тоді відмовило режисерові в наданні охорони. Втім, редакція залишає за собою право вважати, що всі ці неприємності у опонентів з'явились знаменитого режисера одночасно випадково.

Читайте також:

Міхалков знову на коні

Богдан Ступка став почесним громадянином Києва

Надя Мейхер обізвала Урганта "скотиною" за неповагу до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: