Міккі Рурк побував в Бутирці

Незвичайний подарунок підніс своїм візитом співробітникам СІЗО-2 міста Москви (Бутирка) один з найскандальніших і відоміших голлівудських акторів Міккі Рурк.

Багато співробітників до останнього не вірили, що актор відвідає Бутирськую в'язницю, хоча чутки про приїзд ходили ще за два дні до його приїзду. Приводом для відвідин послужила майбутня підготовка до випуску художнього фільму "Амбасадор", де одну з головних ролей грає знаменитий актор.

Як він сам говорить, щоб зіграти роль героя фільму, пов'язаного з перебуванням у в'язниці, необхідно глянути, як почуваються заарештовані, ознайомиться з їхнім побутом, умовами перебування, звичаями, та й взагалі увійти в роль заарештованого.

Розуміючи це бажання актора, адміністрація слідчого ізолятора надала йому унікальну можливість і змінила раніше запланований маршрут. Були відвідані місцеві камери вже без представників засобів масової інформації, де актор міг поспілкуватися з заарештованими. Побував він і в загоні господарського обслуговування. Лягаючи на ліжко одного із засуджених сказав: "Мій диван здається жорсткішим".

На виході з гуртожитку загону побачивши стіл для настільного тенісу, запропонував начальникові установи зіграти партію. Підполковник Комнов погодився і вони під оплески відійшли від столу з рахунком 1:1.

Міккі Рурк потрапив до Бутирки
Міккі Рурк побував в бутирці
Дуже йому сподобалася місцева пекарня, де він не лише спробував хліб, який печуть засуджені, але й попросив буханку з собою і сказав: "Якщо я б відбував
термін, то мені хотілося б працювати в пекарні, тому що запах свіжого і гарячого хліба нагадує дитинство і в голову йдуть приємні спогади".

Всі супроводжуючі були дуже шоковані тим, коли Міккі знаходячись в музеї установи, одягнув на шию один з історичних експонатів 18 ст., так звану "рогатку", яка не дає можливості арештантові спати, більш того, зробити втечу. Даний обтяжливий предмет з часів створення музею, а це більше 35 років, ніхто не чіпав, більш того, не одягав на шию. А книга відгуків для відвідувачів музею поповнилася добрими побажаннями на адресу співробітників і підслідних від знаменитого актора.

Проходя повз майданчик для паління на вулиці, він запропонував співробітникам, покурити, поговорити відверто, розповісти як складаються у них взаємини із заарештованими, які успіхи і труднощі в роботі.

Читайте також:

Міккі Рурк зіграє в екранізації роману Коельо

Фанатка показала Міккі Рурку груди

Собака Міккі Рурка померла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: