Микола Басков заплатив за коньяк тисячу доларів

Російського співака Миколу Баскова обібрали в ресторані. Офіціанти змусили співака заплатити за коньяк "Хеннессі".

Микола Басков, який не пропустив святкування дня народження Сергія Лазарєва разом, був зі своєю супутницею Оксаною Фьодоровою. Настрій у Миколи був хороший - до тих пір, поки до нього не підійшов офіціант з нечуваним рахунком - на тисячу доларів.

"Я отетерів, - зізнається Микола. - Сиджу собі, відпочиваю, як раптом з мене щось вимагають. Не встиг прийти, а вже рахунок. За якийсь коньяк "Хеннессі" - мовляв, я його пив ще в грудні на дні народження мого друга, який ми відзначали в цьому ж ресторані. І, мовляв, випити я випив, але пішов, не розплатившись.

Миттєво прокрутивши в голові всі напої, випиті в той зимовий вечір, Микола зовсім не пригадав елітний коньяк.

"Я взагалі спиртного не пив, - обурюється Басков. - Ну як це тепер доведеш? Довелося заплатити, тільки настрій у мене був зіпсований. Я згадав, як Філіп Кіркоров в Києві, коли після прем'єри фільму "Кохання у великому місті" ми гуляли за його рахунок. Філіп сказав, що все оплатить. А після гуляння усім розповідав, що Басков навмисно замовив ікру чорну, омари, мармурове м'ясо, спиртне - і в результаті обібрав його на 4000 "зелененьких".

У клубі ж наполягають на своєму: "Організатору грудневого заходу ми говорили, що дороге спиртне - за рахунок гостей. Мабуть, Микола Басков забув, що замовляв коньяк".

Читайте також:

Басков купив для Таїсії Повалій нижню білизну за 1,5 тисячі євро

Микола Басков купує пентхаус за 6 мільйонів доларів

Миколі Баскову довелось заспівати безкоштовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: