"Міс Латинської Америки" позбавили титулу красуні

Оргкомітет конкурсу краси "Міс Латинської Америки" позбавив його переможницю мексиканку Лауру Зунігу титулу через її зв'язок з мафією.

"Зуніга була позбавлена титулу, який здобула в листопаді 2008 року, через те, що вона не змогла дотриматись правил конкурсу, згідно з якими переможниця повинна поводитись належним чином, не брати участі в скандалах, не мати шкідливих звичок і слугувати прикладом для суспільства", - повідомила Тетяна Лімпіас-де-Тарабільо, голова болівійської компанії Promociones Gloria, під егідою якої проводиться конкурс.

Нагадаємо, королева краси мексиканського штату Сіналоа 23-річна Лаура Зуніга була затримана 23 грудня 2008 року на контрольно-пропускному пункті на заході Мехіко. Дівчина перебувала в компанії сімох чоловіків. У двох позашляховиках вони перевозили маріхуану і зброю.

Пізніше Зуніга заявила поліції, що була викрадена. Однак невдовзі після цієї версії, королева краси змінила свої показання, заявивши, що просто вирушила з друзями на шопінг по сусідніх країнах - Колумбії і Болівії.

Вважається, що Зуніга є подругою Гарсії Уркісара, одного з лідерів наркоорганізації Хуарес.

26 грудня королеву краси було засуджено до 40 діб арешту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: