"Міс Росію" не допустили до "Міс світу" через занадто відверті фото

Володарку титулу "Міс Росія-2009" Софію Рудєву не допустять до участі у "Міс світу" в зв'язку з тим, що вона брала участь в еротичних фотосесіях.

Відверті фотографії 19-річної Рудьєвої з'явилися в інтернеті незабаром після її перемоги у конкурсі, причому зроблено їх було до того, як нинішній першій красуні Росії виповнилося 18 років.

Тепер дирекція конкурсу "Міс світу" зобов'язана дискваліфікувати Рудєву, заявив колишній голова наукової ради із підготовки дівчат до конкурсу Ілля Прохоровцев.

У регламенті конкурсу чітко зазначено, уточнив Прохоровцев, що дівчина, яка знімалась будь-коли оголеною, не допускається до участі. Настільки ж суворе покарання передбачено і за деякі інші вчинки, наприклад, за куріння.

У тому, що сталося, Прохоровцев звинувачує нових власників прав на конкурс "Міс Росія". За його словами, раніше учасницями "Міс Росія" ставали тільки переможниці регіональних конкурсів. Регіони були зацікавлені в тому, щоб стежити за чистотою репутації дівчат.

Однак, менеджери "Русский стандарт", які купили права марки, відмовилися від цієї практики. В результаті, за словами Прохоровцева, на Всеросійський конкурс почали потрапляти люди "з вулиці".

Російські ЗМІ зазначають, що скандал вдарив по репутації самого конкурсу "Міс Росія", в результаті чого він може втратити деяких великих спонсорів.

На питання про те, хто ж представлятиме Росію на всесвітньому конкурсі, Прохоровцев відповів, що це право буде надано першій віце-міс Світлані Степанковській з Краснодарського краю.

"Якщо, звичайно, з нею не буде тих же пригод", - уточнив співрозмовник видання.

Читайте також:

"Міс Росія-2009" знялась в еротичній фотосесії

Переможницею "Міс Росія-2009" стала 18-річна Софія Рудєва

Росіянка стала "Міс Світу" завдяки бабусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: