"Міс Всесвіт" потрапила до в'язниці

"Міс Всесвіт-2008" Даяна Мендоса відвідала сумнозвісну в'язницю Гуантанамо, про що написала в своєму блозі. Запис викликав здивування у читачів і змусив виправдовуватися організаторів конкурсу краси.

Міс 08
Даяна Мендоса була і у Києві, разом із Сашою Ніколаєнко
Запис щодо відвідування в'язниці Гуантанамо "Міс Всесвіт-2008" Даяною Мендосою , який зробила в блозі Даяна, викликав здивування як у неї на батьківщині у Венесуелі, так і в США.

Звіт про поїздку на Кубу було опубліковано у блозі на офіційному сайті конкурсу "Міс Всесвіт". Ведення цього інтернет-щоденника - один з обов'язків переможниці конкурсу.

22-річна красуня написала, що весело провела час у в'язниці, з якою пов'язаний ряд скандалів про знущання американських солдатів над ув'язненими.

"Ми чудово провели час, це була по-справжньому пам'ятна поїздка", - поділилася модель. За її словами, вона "ду-у-у-же повеселилася" у Гуантанамо разом із "хлопцями з військової бази". Вони гуляли по східному узбережжю та милувалися затокою.

Розповіла Даяна і безпосередньо про в'язницю. За словами Мендоси, вона бачила камери, де ув'язнені приймають душ, як вони розважаються фільмами, уроками малювання та читанням. Вона назвала в'язницю "дуже цікавою".

За станом на 2 квітня, запис про Гуантанамо з блогу "Міс Всесвіту" був вилучений. На його місці з'явилася заява оргкомітету конкурсу краси про те, що Мендоса і "Міс США" Крістл Стюарт відправилися у Гуантанамо, щоб підняти бойовий дух американських солдатів. У блозі також було згадано гостинність, з якою дівчат зустріли американські військові.

Запис, який встигли прочитати співвітчизники венесуельської королеви краси, викликав шквал обурення. На думку венесуельців, легковажними висловлюваннями про в'язницю, де 240 людей продовжують скніти в полоні за звинуваченням у тероризмі, Мендоса заподіяла шкоди престижу країни.

Читайте також:

Саша Ніколаєнко привезла до Києва "Міс Всесвіт-2008"

"Міс Росію" не допустили до "Міс світу" через занадто відверті фото

Росіянка стала "Міс Світу" завдяки бабусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: