Моїсеєв стане лікарем

Заради навчання Борис Моїсеєв готовий залишити сцену. В планах співака диплом психолога.

За однією народною мудрістю, вчитися ніколи не пізно, а тим паче – здобувати вищу освіту. Здобути дипломом психолога вирішив і Борис Моїсеєв, до того ж пристрасть до навчання захопила його настільки, що співак планує залишити шоу-бізнес.

Моїсеєв уже обрав учбовий заклад і факультет. Вчитися він планує в Санкт-Петербурзькому університеті, на факультеті психології. "Я давно думав про те, щоб серйозно зайнятися своєю освітою в сфері психології, – розповів Борис. – Друзі дивуються: навіщо тобі це?! Ти вже сам викладати можеш. А збираєшся вчитися".

До речі, нині співак стурбований не тільки питанням своєї майбутньої кар'єри психолога. Борис Моїсеєв недавно заявив, що його головною мрією залишається знайти батька, якого він ніколи не бачив. На думку знайти батька Борю наштовхнула нова робота в ток-шоу Лоліти Мілявської "Без комплексів", коли в одній з програм були порушены теми "Знайти батьків". Моїсеєв, який народився у в'язниці і ніколи не бачив батька, зізнався, що дуже близький до здійснення своєї мрії, але не вірить, що це можливо.

Встиг Моїсеєв спробувати себе і в ролі письменника. Не так давно він презентував автобіографічний роман "Пташка. Живий звук". Серед гостей заходу було помічено Філіпа Кіркорова, Лоліту, Йосипа Кобзона з сім'єю, Альону Апіну, Володимира Винокура, Аркадія Укупніка, композитора Кіма Брейтбурга, який, до речі, створив велику частину хітів, що виконуються Борисом Моїсеєвим. Всі вони хвалили новоспеченого письменника, а Кіркоров високим чином оцінив книгу, назвавши її свого роду екскурсом в історію сучасної російської поп-музики. 

Критики ж відзначають, що твір написаний максимально відверто і детально, Борис Моїсєєв не ставить ширми і не намагається прикрасити своє життя, а подає її рівно такою, якою вона була і є. Крім того, він пише про свою сім'ю, кар'єру, стосунки з іншими зірками вітчизняного шоу-бізнесу, зокрема – з Аллою Пугачовою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: