MTV- Ukraine отримало ліцензію

MTV- Ukraine нарешті отримало ліцензію на мовлення.

MTV- Ukraine отримало ліцензію
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні прийняла рішення про видачу ліцензії на кабельно-супутникове мовлення телеканалу MTV- Ukraine.

Про таке рішення повідомляє Телекритика.

Нагадаємо, у січні 2006 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію телерадіокомпанії MTV Україна на супутникове мовлення.

У лютому 2007 року, компанією було заявлено про офіційний прихід компанії MTV в Україну. Старт трансляції було заплановано на осінь.

MTV Ukraine буде транслюватися 24 години на добу і стане "дзеркалом, яке відображатиме вподобання української молоді за допомогою національної та закордонної популярної музики". Вагому частку в ефірі MTV Ukraine складе "національний продукт" - велика частина програм буде створюватися в Україні, більше 50% музичного ефіру складуть кліпи українських виконавців. Ті ж програми MTV, які прийдуть до нас з-за кордону, будуть адаптовані спеціально для українського ринку.

Трансляція MTV Ukraine буде здійснюватися за допомогою супутникового та кабельного зв’язку, однак на яких частотах, поки-що невідомо. За словами генерального продюсера MTV Ukraine Генадія Борисова, український офіс MTV у даний час веде переговори з національними операторами кабельних мереж, щоб "максимально охопити територію України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: