MTV Ukraine розпочав мовлення

Почав мовлення телеканал MTV Ukraine. До 3 вересня, коли почне роботу повноцінна програмна сітка, в ефірі транслюватиметься лише музика.

У суботу в 6 ранку почав своє мовлення телеканал MTV Ukraine. До 3 вересня, коли почне роботу повноцінна програмна сітка, в ефірі телеканалу транслюватиметься тільки музика. Першим кліпом в ефірі MTV Ukraine стали "Танці" групи "Воплі Відоплясова".

Про вихід на український ринок телекомпанії MTV Networks було оголошене в серпні 2005 року. 13 січня 2006 року Національна рада з телебачення і радіомовлення видала ТОВ "МРІЯ-ТБ" ліцензію на мовлення в кабельних терміном строком на десять років під брендом MTV Ukraine.

Канал повинен був вийти в ефір весною 2006 років, але дата початку мовлення кілька разів переносилася. У вересні минулого року компанія MTV Networks відкликала у "МРІЇ-ТБ" ліцензію на використовування бренду MTV. У середині січня 2007 року стало відомо про відновлення проекту MTV Ukraine. Інвестором каналу виступив інвестфонд Horizon Capital.

У суботу MTV Ukraine почав мовлення. Канал можна приймати з супутника "Amos-2", а також в пакеті кабельного телебачення, де MTV Ukraine зайняв місце телеканалу MTV Europe. Як повідомив газеті "Коммерсант-Україна" технічний директор каналу Олександр Медведь, в даний час розглядаються декілька варіантів ефірного мовлення.

Офіс і студія телеканалу розташувалися на третьому поверсі торгового центру "Більшовик". Як повідомив газеті "Коммерсант-Україна" генеральний продюсер телеканалу Євген Ступка, штат каналу вже укомплектований на 98%, при цьому кастінг ведучих продовжується. "Оскільки канал на 100 відсотків україномовний, головною вимогою до ведучих є знання мови", - сказав він. "Обличчям" каналу стане письменниця Ірена Карпа — вона вестиме новини.

За словами музичного директора MTV Ukraine Андрія Уренева, ядро цільової аудиторії каналу — це люди 14—24 років, "фреймовий" час для яких — з 14 до 21 години. У "позафреймовий" час, коли цільова аудиторія "в школі, в інституті або спить", канал орієнтуватиметься на людей до 35 років. Він також відзначив, що в ефірі нового телеканалу більше уваги буде надано зарубіжній музиці.

Зараз в ефірі MTV Ukraine транслюють тільки кліпи. Запуск повноцінної програмної сітки запланований на 3 вересня. Спочатку це будуть в основному перекладні програми, за винятком новин і передачі "Rock Ukraine".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: