Мурік випустив дебютний альбом

Київська група MRK - сольний проект вокаліста групи Green & Grey Дмитра „Муріка” Муравицького - представила дебютний альбом.

MRK
Незабаром група MRK планує почати концертну діяльність в оновленому складі. (Фото: utm.in.ua)
Київська група MRK - сольний проект вокаліста групи Green & Grey Дмитра „Муріка” Муравицького - представила публіці дебютний альбом „Зірка з небес”.

До платівки увійшло десять пісень, найвідомішою з яких на сьогоднішній день є балада „Я сумую за тобою”, що увійшла до саунд-трека до молодіжного телесеріалу „Здрастуйте, я ваше папо” (виробництво телеканалу MTV-Russia).

Кліп на цю композицію вже можна побачити в ефірі українських музичних каналів. Незабаром група MRK, дебют якої відбувся в 2003 році, планує почати концертну діяльність в оновленому складі.

На даний момент кістяк команди складають Дмитро Муравицький (вокал) і Петро Цимбал (бас). Також в проекті беруть участь Ігор Маляренко (гітара), Дьяконов Геннадій (гітара) і Десятниченко Олександр (барабанщик).
Не дивлячись на активізацію MRK, прихильники „сіро-зелених” можуть спати спокійно. Як стверджує Мурік, ніяких конфліктів між ним і Дизелем не існує, а сольний проект служить для втілення природного для кожної творчої людини „бажання реалізуватися по-своєму”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: