Музичні крамниці - вимираючий вид

Британські бізнесмени змушені продавати музичні магазини через зростання продажів в Інтернеті.

Полиця музичної крамниці (Фото: happy-lark.ru)
Архів
Британські продавці музики на традиційних CD-носіях вимушені продавати музичні магазини через різке падіння обсягів продажів (Фото: happy-lark.ru)
Британські продавці музики на традиційних CD-носіях вимушені продавати музичні магазини через різке падіння обсягів продажів у зв'язку зі збільшеними продажами музичних файлів через Інтернет.

"Протягом останніх шести років ми поступово йдемо з ринку продажу розважальної продукції, який більше не розглядається нами як профільний актив," - заявив відомий британський бізнесмен сер Річард Бренсон, слова якого цитує РІА Новости з посиланням на Бі-бі-сі.

У понеділок Бренсон оголосив про продаж музичних магазинів Virgin, що належать йому, у Великобританії та Ірландії.

До групи компаній Virgin, що належить Бренсону, входять авіакомпанія Virgin Atlantic, ряд бюджетних авіаліній у різних країнах світу, залізнична пасажирська компанія Virgin Trains, декілька радіостанцій, компанія-провайдер Інтернет-послуг і телебачення, а також ряд інших компаній.

Покупцем мережі зі 125 музичних магазинів Virgin у Великобританії та Ірландії виступила компанія Zavvi Entertainment Group. Магазини, що носили бренд Virgin протягом останніх 30 років, будуть перейменовані в Zavvi. Новий власник обіцяє, що зміна господаря не спричинить звільнень серед 2,5 тисяч співробітників магазинів Virgin.

Цього року Бренсон продав мережу аналогічних музичних торговельних точок у США.

Раніше вже були змушені закритися такі британські мережі музичних магазинів, як MVC, Music Zone та Fopp. "На плаву" залишається єдиний крупний бренд – HMV, який також зазнає серйозних труднощів, пов'язаних із падінням прибутків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: