Музичний метафестиваль у Росії

На Мастрюківських озерах буде проведено фестиваль музичних фестивалів МЕТАФЕСТ, що об'єднає кілька фестивалів із різних міст Росії.


На Мастрюківськіх озерах, місці проведення відомого Грушинського фестивалю авторської пісні, відбудеться захід під назвою МЕТАФЕСТ, у межах якого буде об'єднано відразу декілька фестивалів із різних міст Росії. МЕТАФЕСТ, також відомий як Фестиваль Музичних Фестивалів, пройде 27-28 липня 2007 року. 

За словами організаторів МЕТАФЕСТУ, вони б хотіли "зберегти статус Мастрюковських озер як головного музичного фестивального майданчика країни". Захід об’єднає такі фестивалі: "Рок-Движение" (Тольятті), "Просвет" (Москва), "Усадьба Джаз" у Архангельському, "Мамакабо" (фестиваль пам'яті Андрія Баранова), "Саянское Кольцо" (фестиваль етнічної музики під Красноярськом), "Большое Гнездо" (Володимир), "Купала на Рожайке" (Подольськ), "Этносфера" (Москва) і багато інших. Очікують також виконавців із Білорусі, а спеціальним гостем стануть Ольга Арефьєва та гурт "Ковчег". 

Організатори МЕТАФЕСТУ пообіцяли відвідувачам і організаторам регіональних фестивалів "відмінний звук на трьох фестивальних сценах і всю гостинність Фестивального Парку".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: