На Джона Бон Джові подали до суду

На вокаліста американської групи Bon Jovi Джона Бон Джові подали до суду.

Музикант Бон Джові звинувачується в затримці виплат заробітної плати менеджерові AFL (Американська ліга арени-футболу – різновиди американського футболу, гра, що проходить в закритих приміщеннях).

Бон Джові є одним із співвласників ліги. Колишній менеджер, який працював в структурі клубу AFL Philadelphia Soul Джозеф Краузе, подав проти акціонерів ліги позов, згідно з яким, керівництво спортивної організації заборговувало йому близько 125 тисяч доларів. Він заявив, що не отримував заробітну плату за роботу в сезоні-2008/09.  

Краузе також вказав в позові, що власники ліги використовують свою роботу в AFL для того, щоб займатися просуванням їхніх комерційних і фінансових підприємств. Крім того, колишній менеджер Philadelphia Soul підкреслив, що Бон Джові у свою чергу хотів зміцнити свій статус знаменитості за рахунок участі в справах ліги.  

Проведення ігор сезону-2009/10 в AFL було вирішено припинити, оскільки у зв'язку зі світовою фінансовою кризою керівництво AFL зайнялося розробкою нової бізнес-моделі функціонування ліги.

Читайте також:
Бон Джові погасить борг Хілларі Клінтон
Bon Jovi - найприбутковіший гурт
На Bon Jovi подали до суду за плагіатство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: