На екс-дружину Джаггера подали до суду

На колишню дружину Міка Джаггера подали до суду через каблучку.

Житель Зальцбурга, який знайшов каблучку вартістю 200 тисяч євро і який повернув її власниці – колишній дружині фронтмена The Rolling Stones Міка Джаггера – подав до суду на жінку через те, що вона не виплатила йому належну винагороду.

Згідно із законом, Б'янка Джаггер повинна була сплатити Райнхарду Рінглеру п'ять відсотків від вартості знахідки, тобто 10 тисяч євро. Проте вона стверджує, що австрієць дуже довго не повертав прикрасу і, тому не може претендувати на винагороду. Платинова каблучка з аквамарином було загублена 22 серпня 2008 року, а повідомив про знахідку Рінглер лише на початку вересня.

Сам австрієць стверджує, що, знайшовши каблучку перед будівлею зальцбургського готелю, де зупинялася Джаггер, він віддав її 13-річній дочці. За його словами, він зрозумів, що коштовність справжня, лише коли повернувся з відпустки і побачив повідомлення в пресі.
Б'янка Джаггер, яка займається правозахисною діяльністю, зробила Рінглеру альтернативну пропозицію: вона віддає 9 тисяч євро фонду "Міжнародна амністія", а тисячу, що залишилася, - дочці Рінглера. Проте австрієць на це не погодився.

Зальцбургський суд розгляне позов Рінглера 4 травня. Якщо Джаггер програє, їй доведеться заплатити 19 тисяч євро – в суму входять судові витрати і платня адвокатів.

Читайте також:

Мік Джаггер подає до суду на BBC

Мік Джаггер допоможе біженцям із Конго

Мік Джаггер стане режисером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: