На концерті до Дня Індії вандали розбили сітар

Гурту "Інді.Я" розбили сітар на концерті.

Нещодавно в київському клубі "44" відбувалося святкування Дня Респубілки Індія, на якому виступав і однойменний гурт.

Гурт "Інді.Я" з'явився в травні 2008-го, вперше виступив на презентації альбому "В Країні Ілюзій" гурту "Димна Суміш". Використовують музиканти звуки сітару, фізгармонії, табла, мріданга та інших класичних індійських інструментів, звісно не обходяться й без традиційнішої для нашої місцевості гітари.

За словами вокалістки гурту Каті Рокової, цей концерт в "44" був кращим за всі попередні - вона не задумувалась про слова, складність партій та наступні пісні, тому поводилась легко та невимушено, до того спонукала й сама атмосфера.

Проте, вже після концерту її зіпсували двоє нетверезих відвідувачів клубу. Вони вирішили побавитись із сітаром, дорогим індійським інструментом, на якому в гурті грає Сергій Мартинов ("Димна Суміш"). Невідомо, куди дивилась охорона, але вандалам вдалося стягнути інструмент зі сцени та віднести його до свого столика, де, за словами очевидців, вони намагалися на ньому грати.

Коли музиканти помітили, що інструмент зник, то одразу кинулись на пошуки. Знайшли сітар дуже швидко, він вже лежав розбитий під столиком вищезгаданих персонажів. Після словесних баталій з неадекватними людьми, які заперечували приченість до скоєного, була викликана міліція. На правоохоронців винуватці відреагували так само непривітно - в результаті, четверо свідків поїхали до відділку.

Інструмент наразі перебуває на огляді майстра, але ще невідомо, чи можна буде його відремонтувати, втім звучати, як раніше, він точно не буде. Залишається лише побажати музикантам вдалого завершення ситуації.


Читайте також:

На 10-річчі "Караоке" Козловський дав "сольник"
За кілька гектарів землі "ТіКи" готові подарувати Черновецькому пісню
Розпався гурт "Агата Крісті"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: