Макс Барських виступив з черговим "шоу" на концерті Лободи

В суботу, 27 грудня, в нічному клубі Heaven відбулась презентація спільного англомовного трека Dj Lutique і Світлани Лободи By your side. Не обійшлось без непередбачуваних обставин.

Кількість людей, які прийшли на презентацію перевищила всі очікування - шанувальники почали збиратись ще задовго до початку концерту, і вже до півночі адміністрація клубу змушена була підсилити охорону біля входу, бо такої кількості клаберів клуб не міг вмістити.  

Світлана Лобода вийшла на сцену о першій годині ночі. Виконавши кілька своїх хітів артистка запросила на сцену свого друга Dj Lutique, з яким вони представили свій перший англомовний трек By your side. Після міні-концерту та кількох пісень на біс публіка відпустила співачку. А Dj Lutique перейшов за діджейський пульт та грав до ранку.

Але не обійшлось і без курйозів, співак Максим Барських, який нещодавно поставив під загрозу концерт "Фабрики зірок-2" в Палаці "Україна" нібито через любов до Світлани Лободи, цього разу ледве не зірвав сольний виступ співачки. На концерті Могилевської Максим після виконання пісні порізав собі вени. Цього разу, вже на концерті Лободи хлопець намагався повторив свій вчинок. Хлопець намагався вискочити на сцені під час виступу Світлани. Охоронці моментально відреагували та почали виводити хлопця з клубу. Барських виривався, і навіть встиг поранити, чи вкусити охоронця за руку. Макс також отримав від охоронців за свій вчинок.    

"Якщо до цього момента я не була впевнена в своєму ставлені до Барських, то після спроби зірвати мій виступ, а саме так я трактую вчинок цього хлопця, у мене немає більше жалості до нього і до такого "прояву любові", - сказала Світлана. - Я прошу людей, які мають хоч якийсь вплив на цього підлітка пояснити йому, що є приватне життя, почуття, приватна територія. Ми шкодуємо, що відносно Максима була застосована сила, але він повівся недопустимо і агресивно, а охорона лише виконувала свої прямі обов'язки".

До речі, охоронці настирливо попросили фотографів знищити фотографії, але декому із відвідувачів клубу таки вдалось зберегти кілька фотографій.

Фото надане прес-службою співачки та відвідувачами клубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: