На концерті Сердючки німці влаштували криваву бійку

На концерті української зірки Вєрки Сердючки побились два німці, які не поділили місце у першому ряду.

Вєрка Сердючка
На концерті Сердючки німці влаштували криваву бійку
Андрій Данилко дізнався, чому німців називають жорстокими хлопцями, після того, як на його концерті в місті Вопертальк на очах співака побилися двоє шанувальників.

Інцидент трапився під час гастрольного туру. Двоє молодих чоловіків, не соромлячись у виразах і не роздумуючи про наслідки, відразу після початку концерту влаштували бійку перед сценою, на якій стояв Андрій. Колотнеча була гідна сценарію нової серії "Боїв без правил": настільки люто парубки боролися за одне крісло в першому ряду.

Через помилку організаторів на їхніх квитках було позначено одне і те ж місце. Сам артист теж здивував глядачів. Андрій, знаходячись в звичному образі Сердючки, побачив бійку і поспішив розняти розлючених німців - правда, словами, що виявилося сповна ефективною мірою.

"Уявляєте картину! Я виходжу співати, а під ногами у мене, немов гладіатори, б'ються два парубки, - згадує скандал Андрій Данилко. - Я спочатку подумав, що мені здалося, оскільки софіти сліпили сильно очі. Але потім я придивився і прийшов в жах. Довелося їх розбороняти".

В цей час до сцени підбігла охорона концертного майданчик.
"Спочатку прийшов один глядач і сів на це місце, потім з'явився інший з таким же квитком, і у них почалася бійка через те, що ніхто не захотів один одному поступатися цим місцем, - продовжує Данилко. - Але, врешті-решт, ми абияк змогли розсадити забіяк у різні кінці ряду. Правда, я не знаю, як вони дивилися концерт, тому що обидва були пом'яті від власних стусанів".

Читайте також:

Вєрка Сердючка стала режисером

Сердючку не взяли до Голлівуду, а Ані Лорак так і "залишилась в дівках"

"Шоу Сердючки" зняли з ефіру через низькі рейтинги

Вєрка Сердючка відкрила телемагазин

Ані Лорак з Сердючкою побували в Єгипті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: