На Малахова і його програму подають до суду через брехню

На програму телеведучого Андрія Малахова хочуть подати до суду через образу честі, гідності і ділової реапутації.

На програму Андрія Малахова "Пусть говорят" готується судовий позов. Скандал розгорівся після ефіру, в якому обговорювалася історія навколо резидента "Comedy Club" Тимура Батрутдінова.

Нагадаємо, що 23 жовтня з вікна другого поверху будинку на Волгоградському проспекті вистрибнула темношкіра дівчина. Як виявилося, квартира належить помічнику резидента Юрію Денисову, який в тому числі є адміністратором групи "Отпетые мошенники". У ній знайшли також паспорт Тимура Батрутдінова, який в цей час перебував у Казахстані.

На момент виходу програми в ефір ніякого кримінальної справи порушено не було. Творцям програми вдалося взяти інтерв'ю у постраждалої. У ньому вона запевняла, що її не тільки побили, але й намагалися позбавити життя, проте назвати конкретних людей дівчина не змогла.

Обговорюючи всю цю "темну" історію в студії і, зокрема, роль Денисова в ній, Андрій Малахов згадав про різних історіях, пов'язаних з особистістю Юрія. Наприклад, він розповів, що раніше хлопець був директором Влада Топалова, але після конфлікту та бійки перестав працювати зі співаком.

Ці та інші подробиці, спливли в ході ток-шоу з подачі ведучого, на думку самого Юрія Денисова, не відповідають дійсності.

"Як можна будувати програму на брехні і вигадках, які можуть зламати людині життя?" - обурюється він.

Після нещасливого ефіру у мами Юрія стало погано з серцем.

"Слава Богу, після такого удару моя мама прийшла до себе, - розповідає Денисов. - І якщо Малахов чоловік, він повинен публічно вибачитися переді мною".

Денисов, вважаючи, що програма "Пусть говорят" і, зокрема, її ведучий Андрій Малахов хотіли зганьбити його, готує судовий позов - про захист честі, гідності і ділової репутації.

Упевненості в своїх силах молодій людині додав і той факт, що прокуратура не встановила будь-яких протиправних дій з його боку відносно дівчини.

Читайте також:

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Малахов спить із дружиною англійського дипломата

Тіна Канделакі взасос цілувалась з Малаховим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: