На Моїсеєва навела порчу жінка, закохана в нього

На Моїсеєва навела порчу жінка, закохана в нього

Борис Моїсеєв

Борис Моїсеєв зізнався, що проблеми зі здоров'ям у нього через порчу, яку навела закохана у нього жінка.

Російська зірка Борис Моїсеєв вже виписався з лікарні і дав зрозуміти своїм шанувальникам, що буде боротись за здоров'я.

У Твіттері співак подякував всім за підтримку і виявлену любов: "Любов дійсно здатна творити чудеса! І я в цьому переконався! Спасибі за любов! Вона взаємна".

Близька подруга Моїсеєва, співачка Лоліта Мілявська, впевнена, що на цьому неприємності з артистом не закінчаться. На думку Лоліти, на артиста навели порчу.

Мілявська повідомила, що порчу могла навести тільки жінка. Тієї ж думки дотримується і ясновидиця Дарина Миронова, яка стверджує, що на такий вчинок могла піти тільки та жінка, яка має особливі почуття до співака.

Саме Борис перший висунув версію про порчу, з якою охоче поділився з Мілявською: "Борис не раз говорив, що на нього наслали порчу. Він передчував, що незабаром трапиться щось дуже погане, збирався навіть піти до церкви для того, щоб очиститися, однак не встиг, стався інфаркт".

Ходять чутки, що незадовго до інфаркту артистові стали потрапляти на очі дуже дивні речі. Одного разу у своєму заміському будинку Моїсеєв виявив мертвого щура, який лежав в його взутті".

Читайте також:

Борис Моїсеєв вийшов з лікарні

Пугачова смажить Борису Моїсеєву котлети

Моїсеєв уперше встав із ліжка

Повʼязані теми:

Наступна публікація