На Полтавщині під час фестивалю задушили музиканта Mario Action

На Полтавщині під час фестивалю задушили музиканта Mario Action

Сергій Звенигородський / Фото: livejournal.com

Тіло Сергія Звенигородського (відомого як Mario Action) зі слідами задушення знайшли недалеко від табору гостей фестивалю.

Убито 44-річного музиканта й художника, учасника фестивалю "Вйо, Кобеляки!" Сергія Звенигородського, відомого під іменем Mario Action, у Полтавській області. Вбивство сталося 28 серпня.

Про це повідомив представник центру зв'язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

З його слів, тіло митця виявив один з відвідувачів фестивалю вранці в суботу - саме в день, коли той мав виступати - недалеко від табору гостей фестивалю, біля моста через Ворсклу. За попередніми даними, на тілі є сліди насильницької смерті внаслідок задушення.

Організатор фестивалю Мирослав Кувалдін розповів, що Звенигородський - талановитий художник і музикант, який з початку першого фестивалю брав участь у цьому заході.

Звенигородський також є ветераном війни в Афганістані.

Гості заходу розповіли, що фестиваль практично не охоронявся - зайти на його територію міг кожен. Між відвідувачами фестивалю й гостями із сусідніх сіл іноді виникали бійки.

Час й обставини смерті з'ясовуються. Ведеться розслідування.

Фестиваль "Вйо, Кобеляки!" проходив 27-28 серпня під патронатом Полтавської облдержадміністрації й Партії регіонів, за підтримкою управління у справах сім'ї, молоді та спорту обладміністрації, Кобеляцької райадміністрації й Кобеляцької міської ради.

У ньому брали участь групи "Русичі", "Катапульта", ПНД, "Краса" "Веселі біоритми", "Контрабас", "The Вйо", "Вертеп", "Онеройд" та ін.

 

Читайте також:

Минув рік, як помер Кузя з "Братів Гадюкіних"

Рибалку знайшли задушеним у ставку для "елітних людей"

Помічник Хендрікса стверджує, що гітариста вбили

Повʼязані теми:

Наступна публікація