На відкритті клубу побили художницю Кадирову

Під час відкриття київського клубу охоронці закладу побили художницю Жанну Кадирову.

У Києві під час відкриття клубу No Name, що викликав раніше протест мусульманських організацій, побили художницю Жанну Кадирову.

Як стало відомо з відкритого листа від київської інтелігенції, охоронці закладу перевищили свої повноваження стосовно Жанни Кадирової і зробили "кидок через плече головою об асфальт", внаслідок чого художниця отримала черепно-мозкову травму і травми кінцівок.

Інцидент стався 27 лютого 2009 року. Причина агресії охоронців поза межею клубу не з’ясована. Для подальших розглядів справу передано до Печерського РВВС.

"Провідна українська громадськість обурена подібним інцидентом і вважає, що організація клубу відповідальна за дії своїх співробітників. Позиціонуючи себе як "клуб вільної атмосфери", заклад No Name продемонстрував абсолютно нецивілізовані методи комунікації зі своїми відвідувачами", - сказано в листі.

Повідомляється також, що Кадирову побили на очах у представника італійської преси, яка спеціально приїхала взяти інтерв’ю у відомої художниці.

Київська інтелігенція висловлює надію, що адміністрація клубу No Name оперативно відреагує на те, що сталося, як мінімум, публічно вибачившись перед Жанною Кадировою.

Зазначимо, це не перший скандал, що виник довкола клубу No Name. Раніше київська громада мусульман висловила протест проти відкриття цього закладу, який спочатку мав назву Мекка. Після звернення представників релігійних організацій до київських властей, назву клубу було змінено на No Name.

Жанна Кадирова народилася 1981 року у місті Бровари Київської області. Закінчила ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка. Живе у Києві. Працює в різних сферах: фото, відео, живопис, графіка, скульптура. Останнім часом створює скульптурні об’єкти з керамічної плитки.

Нагадаємо, Жанна Кадирова увійшла до шортів-листів номінантів на премію PinchukАrtСentre. 25 виставок художниці з успіхом відвідали 15 країн світу.

Читайте також:

Міліціянти побили учасників Comedy club Ua

Продавця, який вдарив Земфіру судять

Побита Ріанна відмінила концерт в Малайзії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: