Нацкомісія з моралі визнала кліп української співачки пропагандою фашизму

Дата публікації
Перегляди
6161
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Кліп Єви Браун на пісню "Ти і я" національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала еротичним. НЕК звинуватила співачку у пропаганді фашизму.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала кліп "Ти і я" української співачки Єви Браун еротичним і пропагандою фашизму.

Таке рішення ухвалено на засіданні 3 лютого. Спочатку члени комісії підтримали висновки експертів і визнали кліп української співачки Наталії Ляцких (псевдонім - Єва Браун) еротичним.

Після перегляду відеокліпу члени НЕК також були одностайні в тому, що він пропагує фашизм та неофашизм.

За словами експертів, текст пісні "Ти і я" не містить ознак пропаганди нацизму і не є аморальним. Обидві головні діючі особи зображені у званні штандартенфюрера СС, однак зображення свастики відсутня.

Члени НЕК вважають, що автори "використовували у кліпі приховану романтизацію нацистів, що свідчить про їх низьку культуру.

Народний депутат від Партії Регіонів Вадим Колесніченко, який поскаржився НЕК на кліп Єви Браун, подякував членам комісії за таке рішення.

Він вважає, що цей кліп від першої до останньої секунди є пропагандою фашизму.

"Я не ханжа, але те, що я побачив в кліпі, який, до речі, транслювався у вечірній час по телебаченню, це неповага до тих, хто воював з фашистами. Потрібно раз і назавжди сказати ні фашизму в Україні", - сказав він.

Читайте також:

"Бруно" заборонили показувати в Україні через вибори

Нацкомісія визнала South Park порнографією

В Україні мультфільм South Park визнають порнографією

Дата публікації
Перегляди
6161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація