Надя Мейхер розбереться із тими, хто її вигнав із "ВІА Гри"

Дата публікації
Перегляди
6246
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Надія Мейхер-Грановська хоче розібратись із тими людьми, які поширили інформацію про те, що вона знову йде із "ВІА Гри" та хоче рекламувати горілку.

Учасниця групи "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська збирається подати до суду і покарати тих, хто причетний до поширення інформації про її участь у рекламній кампанії одного відомого алкогольного бренду. Причому співачку не тільки зробили обличчям горілки не найкращої якості, але і повідомили про її відхід з рідної "ВІА Гри".

Хоч Надія і є частою героїнею світських хронік і давно звикла до чуток про себе, цього разу артистка оскаженіла не на жарт. Грановська навіть через свою прес-службу дала офіційне спростування розтиражованої дезінформації. Співачка як ніколи рішуче налаштована дійти до суду і притягнути до відповідальності тих, хто поширив ці не підтверджені фактами чутки і використовував її ім'я в своїх цілях.

"Все це повна маячня, - поділилася своїм обуренням Грановська. - Ніяких пропозицій від горілчаних компаній мені не надходило. Я спокійно дивлюся на ситуацію, що склалася, хоч і зачепило за живе".

"І мені вперше хочеться довести цю справу до кінця. Звичайно, за весь час, що я працюю в групі "ВІА Гра", були явні плітки, але вони ніяк не впливали ні на моє особисте життя, ні на мою репутацію та репутацію колективу, але ця новина вже просто перебір. Хочеться захистити не тільки себе, але і мій рідний колектив. Будьте впевнені, що з тими, хто поширює ці чутки, ми розберемось", - войовничо налаштована артистка.

Читайте також:

Надія Мейхер виходить заміж за російського бізнесмена

Надія Мейхер на сцені показала груди

Надя Мейхер знову повернулась у "ВІА Гру"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація