Нареченого Насті Приходько розлютила її еротична фотосесія

Після того, як коханий Анастасії Приходько побачив її еротичну фотосесію у журналі, влаштував скандал та зажадав пояснень від співачки.

Нещодавня еротична фотосесія Анастасії Приходько виявилася причиною сімейного скандалу. Співачка оголилася для обкладинки журналу в таємниці від нареченого Нуріка.

Співачка не раз повідомляла, що наречений не лише забороняє їй оголятися для журналів, але й не схвалює фривольне вбрання навіть в домашній обстановці.

"Таким схвильованим спокійного в побуті Нуріка я ще не бачила, - повідомила співачка. - Разом ми вже давно, і мені здавалося, що мій наречений давно звикся з думкою про те, що я завжди роблю те, що сама вважаю правильним. Я артистка, тому мій образ для даної фотосесії - черговий у низці експериментів".

"Але я з упевненістю заявляю про те, що моя любов до Нуріка розгорається з дедалі більшою силою кожного дня. Про це кохання я все ще готова кричати на весь світ. Він завжди був дуже добрий до мене, наші стосунки - зразкові. Щодо можливого розриву заручин і того, чи відбудеться наше весілля - без коментарів", - підкреслила співачка.

Як повідомляє директор Анастасії Приходько, після виходу скандального номеру журналу пізно ввечері до нього надійшов дзвінок від Нуріка. Молодий чоловік вимагав пояснень того, з якої причини його як нареченого співачки не повідомили про зйомку. Хлопець сам зізнався, що сімейна сварка тривала кілька годин. Під час скандалу наречений співачки на її очах розірвав документи на шикарний автомобіль BMV Z3, який повинен був стати сюрпризом на день народження Насті.

Нагадаємо, в квітні 2010 року у Анастасії Приходько і Нуріка народилася дочка Нана, яку пара виховує разом.

Читайте також:

Приходько роздяглась для чоловічого журналу

Коханий забороняє Приходько носити короткі спідниці

Настя Приходько влітку вийде заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація