"Навколо світу та Бах"

Лондонський скрипаль Девід Джурі дасть вуличні концерти в 25 країнах світу.

Скрипаль Девід Джурі, південно африканець за походженням і соліст найстарішого лондонського камерного оркестру London Mozart Players, планує за чотири з половиною місяці об’їхати більш ніж 25 країн, заробляючи гроші виконанням на вулицях сонат Баха для скрипки, повідомляє BBC News.

Незвичайні гастролі, що отримали назву „Round the World and Bach" – обіграється стійкий вираз "round the world and back" - "навколо світу й назад", слово "back" ("назад") замінено на "Bach" ("Бах") – стартує 9 червня на одній зі станції лондонського метро. Усі витрати на переїзди й перельоти, їжу та проживання під час гастролей Джуріц збирається оплачувати зібраними від вуличних концертів

Скрипаль
грошима. Усе, що скрипаль заробить понад те, піде на фінансування благодійного фонду Musequality, що допомагає музикантам з країн, що розвиваються.

За чотири з половиною місяці Джуріц побуває в Німеччині, Швеції, Індії, Австралії та завершить свою подорож протяжністю майже 97 тисяч кілометрів у США.
Скрипаль розповів, що ідея „вуличних гастроль” виникла у нього, коли він пригадав, як студентом він грав на вулицях заради заробітку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: