Ні центу за Radiohead

Фронтмен Radiohead Том Йорк за власний альбом не дав ні копійки.

Фронтмен групи Radiohead Том Йорк зізнався, що опинився в числі кількох тисяч чоловік, що не заплатили ні центу за викачування останнього альбому колективу, передає BBC.

Минулого місяця Radiohead виклала треки з нової пластинки на свій сайт і запропонувала своїм фанатам заплатити за них рівно стільки, скільки вони самі побажають. Згідно з результатами нещодавно проведеного дослідження, троє з п'яти чоловік, що викачали альбом, вважали за краще не розлучатися зі своїми грошима.

Том Йорк (Фото: blog.unikissa.com)
Том Йорк не сплатив ні цента за власний альбом (Фото: blog.unikissa.com)
Проект, який менеджер групи Брайс Едж у жовтні назвав "дуже ризикованим", тримався в суворій таємниці.

"Ми взагалі нікому про це не говорили. Я навіть дружині своїй не сказав, що платівка вийде саме в такому форматі," - відзначив гітарист Ед О'Брайан.

Йорк додав, що ні у кого на руках не було копії альбому з тим, щоб композиції не просочилися в Інтернет завчасно.

"Все, що ми робили впродовж тривалих років, кожного разу несанкціоновано опинялося в Інтернеті. І ми вирішили, чому б не організувати витік самостійно," - відзначив він.

Компанія comScore, що раніше займалась Інтернет-моніторингом, повідомила, що в середньому користувачі заплатили за пластинку 6 доларів. Фанати колективу зі США виявилися найщедрішими, виклавши за треки по 8 доларів. Люди, що проживають за межами США, погодилися розлучитися лише з 4,6 доларами.

Нещодавно Radiohead назвала точну дату виходу свого останнього альбому на фізичних носіях. Пластинка In Rainbows з'явиться на CD й вінілі напередодні Нового року, 31 грудня. Крім того, 14 січня колектив збирається випустити сингл Jigsaw Falling Into Place.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: